Гуртки

«Чим більше мов людина засвоїть з малоліття, тим для неї краще; тому батькам належало б докласти усіх зусиль, щоб навчити їм своїх дітей. Мови корисні для представників усіх верств, бо відкривають доступ до пізнання такого ж легкого і приємного, як і глибокого. Але варто відкласти ці заняття на пізніший час, який називається молодістю, - і в людини вже не вистачає здібностей або старанності, доводиться вбивати на завчання мов той час, який вона могла б присвятити застосуванню їх у житті, зубрити слова в тому віці, коли хочеться проникнути в суть речей, які вони виражають, доведеться визнати, що наші перші й кращі роки були даремно згаяні. Глибокі знання можна здобути тільки тоді, коли все саме собою врізається в душу, коли пам’ять свіжа і гостра, коли розум і серце ще не відають пристрастей, турбот і бажань, коли до занять спонукають дитину ті люди, від яких вона залежить. На мій погляд, у нас так мало істинно освічених людей, або, якщо хочете, так багато поверхневих саме тому, що мало хто пам’ятає про необхідність вивчати мови».

Жак де Лабрюйер

   Керівник гуртка англійської мови у нашому закладі досвідчений педагог – Марченко Галина Валеріївна (педагогічний стаж роботи -15р.).

Детальніше: Англійська для малят

     Танцювальне мистецтво особливо близьке дітям. Саме в танцях вони мають змогу в радісних, легких, красивих рухах передати свої почуття. Хореографічне виховання має велике значення в естетичному розвитку дитини, засобами танцювального мистецтва воно прищеплює любов до прекрасного. Саме така мета стоїть перед керівником хореографії у нашому дитячому садочку – Смаль Ганною Віталіївною , оскільки естетичне виховання повинно починатися у ранньому віці.

Детальніше: Хореографія

«Лише в сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу, і характер розвивається у всій своїй могутності»

Г. Спенсер

zdor3

   У нашому народі теж говорять: «У здоровому тілі – здоровий дух». Справді, для гармонійного розвитку і повноцінної реалізації природного фізичного, інтелектуального, емоційного і творчого потенціалу дитини вкрай важливо, щоб вона зростала здоровою, міцною, спритною. Тому одним з провідних напрямків діяльності дошкільного закладу є оздоровчо – профілактична робота.

Детальніше: Здоров'ятко

   Відповідно до вимог сьогодення ми маємо сформувати в наших вихованців уміння міркувати, орієнтуватись у всьому, що їх оточує, належно оцінювати життєві ситуації, приймати самостійні рішення, аргументувати свої міркування, помічати і розкривати причинно-наслідкові зв’язки в довкіллі.

   Для вирішення цієї проблеми і був створений  гурток «Ерудит». Його керівником є вихователь-методист Гура Оксана Миколаївна. 

Детальніше: Ерудит