shkola  

У багатьох батьків виникає запитання: «Що таке готовність до школи» Спробуємо розібратися з цим питанням. Звичайно, до школи готуватися потрібно. Інше питання – де, як, навіщо? З питанням «навіщо» все зрозуміло. Школа пред’являє цілий ряд вимог до дитини.


Як же дитину готувати до школи? Час обігнати неможливо. Більшість дітей хоча б якось читають в 6-7 років. Відтягуючи ресурс дитини саме на навчання, ви натренуєте те, що вона буде проходити в першому-другому класі, але не підготуєте її до самого процесу навчання. Якщо ви хочете ходити на підготовку заради вступу в круту школу, ходити доведеться, але не потрібно вчити дитину вдома, дресирувати її. Також підготовка - це добре, якщо її веде той самий педагог, який набирає клас. Це чудова можливість зрозуміти за рік, ваша це школа чи ні. 

Детальніше: Готуємося до школи – як? де? навіщо?

   Мовна функція є однією з важливих психічних функцій людини.

  Порушення мови негативно впливають на весь психічний розвиток малюка, ускладнюють його спілкування з тими людьми, що його оточують, відбиваються на його діяльності, характері, поведінці. А це, у свою чергу негативно позначається на опануванні грамоти, на успішності в цілому.

Детальніше: Поради логопеда

   Проблема мовленнєвих розладів у дітей з кожним роком стає актуальнішою. Спостерігається тенденція до збільшення їх кількості й складності. Тому ми порушуємо важливу тему — надання своєчасної логопедичної допомоги дітям як дошкільного, так і молодшого шкільного віку з різними недоліками мовлення.

Детальніше: До вчителя-логопеда треба звертатися вже в чотири роки

   Мабуть, кожну родину, де росте малюк, непокоїть питання: як забезпечити повноцінний розвиток дитини в дошкільному віці в цілому та мовленнєвий розвиток зокрема.

Детальніше: Роль сім'ї в розвитку мовлення дітей дошкільного віку