07 12

За планом роботи дошкільного закладу було проведено третє заняття ініціативної групи «Створення мовленнєвого середовища в умовах дошкільного закладу» на тему «Техніка мовлення. Удосконалюємо дикцію та техніку мовлення».

Детальніше: Тренінгове заняття для педагогів

06 12

Дивна пора Зима! Зимовий день може бути різним: похмурим чи сонячним, лагідним чи морозним з сніговим мереживом на вікнах, сніжно-білим чи похмуро-сірим.
Але Зима може бути й небезпечною. Сильний снігопад, ожеледиця, метелиця, значно ускладнюють пересування транспорту та людей.

Детальніше: Акція «Снігові замети»

05 12

З метою систематизації знань дітей та батьків про здоровий спосіб життя та виховання зацікавленості дітей до фізкультурної діяльності, формування навичок прийняття самостійних рішень щодо підтримки і зміцнення свого здоров'я була проведена тематична виставка малюнків, газет на тему «Зі спортом дружимо завжди», яка проводилась як один з етапів підготовки до спортивного свята «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Детальніше: Виставка робіт «Зі спортом дружимо завжди»

28 11 2

Відомо, що в дошкільному віці закладаються основи людського здоров’я та довголіття. Тож привчати дитину до занять фізкультурою та спортом доцільно вже з перших років її життя.

Детальніше: Спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

23 11 2

23 листопада, за річним планом роботи закладу, була проведена педагогічна рада №2 «Формування духовно-моральних цінностей через мистецтво»,

Детальніше: Педагогічна рада №2

23 11

В молодшій групі «Ромашка», в рамках підготовки до педагогічної ради №2, було проведено заняття колективного перегляду «Бублички для друзів».

Детальніше: Відкрите заняття в молодшій групі «Ромашка»

22 11 4

У вересні відкрилась група "Веселка" - група з короткотривалим режимом перебування дітей старшого дошкільного віку в нашому закладі. Для дошкільнят створені належні умови для перебування та організації навчально-виховного процесу в ДНЗ. Разом з всіма дошкільнятами вони відвідують свята, розваги, тематичні заняття та ранки. Маємо перші успіхи та результати!

Детальніше: Група «Веселка»

4 11

За планом роботи дошкільного закладу було проведено друге заняття ініціативної групи «Створення мовленнєвого середовища в умовах дошкільного закладу» на тему «Техніка мовлення. Робота над розвитком мовлення».

Детальніше: Тренінгове заняття для педагогів

3 11

В середній групі «Бджілка», в рамках підготовки до педагогічної ради №2, було проведено заняття колективного перегляду «Умій дружити – не будеш тужити».

Детальніше: Заняття в середній групі «Бджілка»

2 11

В листопаді 2016 року планується педагогічна рада №2 «Формування духовно-моральних цінностей». В рамках підготовки до неї була проведена консультація «Проблемно-пошукові ситуації як засіб формування уявлень про добро і зло».